PROJE ÖZELLİKLERİ
Kapalı ve açık otopark, Su deposu, Jeneratör, Yerden ısıtma, Bahçe terası, Lüks ev eşyaları, 24 saat kamera ile güvenlik.HAYATIN YENİ VİTRİNİ
Bir ev ya da iş yerinden çok daha fazlasını sunan Vitrin Görükle, Görükle’yi Bursa’nın yeni merkezi haline getiriyor.GELECEĞİN YENİ VİTRİNİ
Görükle’nin yeni merkezi olan Vitrin Görükle, şehrin ve yaşamın tüm trendlerini asla vazgeçmediği kalite ilkesiyle bir araya getiriyor. Geleceğinize şans verin.

YATIRIMIN YENİ VİTRİNİ
Yatırım konusunda bir daire sahibi olmaktan çok daha fazlasını isteyenler için, Vitrin Görükle; dönemin en iyi mimar ve mühendisleri tarafından tasarlanmış daireleri, mağazaları doğru yatırım teklifini sunuyor. Lokasyonu ve teknik özellikleriyle daima değerini katlayacak olan Vitrin Görükle, yatırımın en iyi alternatifi olmaktan gurur duyuyor.

 

Vizyon; sıradan olana karşı gelmektir.
Vizyon; sıradan olmayana sahip olmaktır.
VİZYON; GÖRÜNEMEZ OLAN ŞEYLERİ GÖRME SANATIDIR.
Görükle yeni bir marka projeye kavuşuyor; tüm ayrıntıları titizlikle düşünülmüş, en profesyonel mimar ve mühendisler tarafından tasarlanmış bir projeye. Lokasyonu, konforu, mimarisi, açık-kapalı otoparkı, yüzme havuzu, fitness salonu, havuz içi oturma alanları, yeşil ve sosyal alanları, sinema ve maç izleme odası gibi bir çok ayrıcalıklı detaya sahip olan Vizyon Görükle, Görükle’ye bir vizyon kazandırmak için inşa ediliyor.
Işıltı ‘’Vizyon’’ meselesidir
‘’Yaşamın amacı, kim olduğunuz hakkında sahip olduğunuz en büyük vizyonun en büyük versiyonunda, kendinizi her an yeniden yaratmaktır.’’
Neale Donald WalschGençlik ‘’Vizyon’’ meselesidir
‘’İyi düşünülmüş bir vizyon bildirisi, fikirlerin inşa edilmesini sağlayan mimari projelere benzer.’’
Mark Lipton
Geleceği inşa edecek olan gençlere yeni bir yaşam alanı kazandıran Vizyon Görükle, öğrencilerin ihtiyacı olan her şeyi düşündü.İş dünyası ‘’Vizyon’’ meselesidir
‘’Vizyon sahibi olmak; gelecek ile ilgili net bir tabloya sahip olmak demektir. Bir vizyonumuz yoksa, fırsatlar ve kaynaklar biz onları fark etmeden geçip gidecektir.’’

Ahu Erdoğdu
Vizyon Görükle, Bursa iş dünyasının kalbinde ritim tutuyor. Lokasyonu gereği şehirdeki önemli merkezlere kolay ulaşımı ve yakınlığıyla, haklı tercih sebebi oluyor.

Çalışmak ‘’Vizyon’’ meselesidir
‘’Vizyon, soyut bir kavram değil, başarının herkesçe paylaşılan bir görüntüsüdür.’’
Jesse Stoner
Vizyon Görükle; başta öğrenci misafirleri olmak üzere konukları için kütüphane ve etüt odası bulunduruyor. Tüm öğrencilerin birlikte ders çalışabilecekleri sağlıklı ve dingin bir ortam sunan Vizyon Görükle, adının nereden geldiğini çok net bir şekilde açıklıyor.

Konfor ‘’Vizyon’’ Meselesidir
‘’Vizyon umuttur. Vizyon, bugünden yarınlara uzanan bir iyimserlik ve insanları heyecanlandıran bir umut içermelidir. ‘’
Faruk Türkoğlu
Görükle’nin vizyon projesi Vizyon Görükle’de her bir tuğla; hayatı pozitifleştirmek adına üst üste koyuldu. Hayallerinizi özgür bırakın, umut etmenin konforunu yaşayın.

Sosyal yaşam ‘’Vizyon’’ meselesidir
‘’Vizyon geleceği paylaşmaktır.’’
Faruk Türkoğlu
Paylaşmanın en keyifli hali.. Bazen bir fincan kahvede, bazen bir dilim pastada.. Vizyon Görükle, hayatı paylaşmak için sizi bekliyor..

Güvenlik ‘’Vizyon’’ meselesidir
‘’Asıl önemli olan vizyonunuzun ne olduğu değil, vizyonunuzun ne yaptığıdır.’’
Robert Fritz
Vizyon Görükle; 7 gün 24 saat özel güvenlik kameraları ve güvenlik personelleriyle sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor. Vizyon, sizi önemsiyor.

Önem vermek ‘’Vizyon’’ meselesidir
Vizyon Görükle, sizin olduğu kadar sizi ziyarete gelen aile ve arkadaşlarınızın konforunu da düşünüyor. Misafirlerinizin konaklaması için konumlandırılmış misafir odaları, tüm ihtiyaçları karşılar nitelikte tasarlandı.

Eğlence ‘’Vizyon’’ meselesidir
Vizyon Görükle, hayatı paylaşmaktan keyif alıyor.
Paylaşmak ‘’Vizyon’’ meselesidir
Vizyon Görükle, sinema ve maç izleme salonu ile konuklarını bir arada ağırlamaktan gurur duyuyor.

Sağlık ‘’Vizyon’’ meselesidir
Kendine ait fitness salonu ile Vizyon Görükle, evinizde spor yapabilmenize olanak sağlıyor. Sağlığa olan mesafeniz, dairenizden çıktıktan sonra yalnızca birkaç adım.

Farklılık ‘’Vizyon’’ meselesidir
Vizyon Görükle, yeni mimari vizyonuyla Görükle’ye farklılık katıyor. Havuz içerisinde konumlandırılmış oturma alanlarıyla, ışıltılı yaz gecelerinde etrafınızdan sular akarken size sadece kahvenizi yudumlamak ve sohbetin keyfini çıkarmak kalacak.
Sağlamlık ‘’Vizyon’’ meselesidir
Bursa’da ‘’Bureau Veritas’’ sertifikasına sahip ilk proje olma özelliğini taşıyan Vizyon Görükle, zamanın en sağlam ve güvenilir yapılarından oluşunu yazılı belgelerle destekliyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ
Ayrıcalıklı Detaylar
Full eşyalı daireleri, iç ve dış yalıtımı, engelli rampası, güvenlik ve kalite sertifikaları, yenilikçi mimarisi, misafir odaları, spor salonu, oyun odası, maç ve film izleme odası, güvenliği ve daha birçok ayrıcalıklı detayıyla Vizyon Görükle, Görükle’ye vizyon kazandırmak ve hayatı ayrıcalıklı kılmak adına yükseliyor.

Yerden Isıtma
Sıcak anılar, sıcak bir ev. Vizyon Görükle, yerden ısıtma sistemiyle konforu ve huzuru aynı anda yaşamanızı sağlıyor.

Havuz İçi Oturma Alanları
Vizyon Görükle’de havuz içine konumlandırılmış oturma alanlarıyla, kendinizi yanınızdan akan suyun sesiyle rahatlamaya bırakmamak için hiçbir sebep bulamayacaksınız.

Her An Güvenlik
Vizyon sizi önemsiyor. 7 gün 24 saat özel güvenlik kameraları ve güvenlik personelleriyle sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor.

Kapali Otopark
Vizyon Görükle, ihtiyacın da üzerinde planlanmış açık ve kapalı otoparka sahip olma özelliğiyle siz ve misafirleriniz için otopark sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Kütüphane
Sınav ve proje dönemlerinde, öğrencilerin vakit geçirebileceği rahat, sessiz ve dingin bir ortam sunan Vizyon Görükle, kütüphanesi ve etüt odalarını misafirlerinin hizmetine sunmaktadır.

Sertifikalar
Bursa’da ilk ve tek Bureau Veritas Kalite Sertifikası’na sahip olan, tüm malzemeleri, mekaniği
ve elektrik tesisatı birinci sınıf kalitede, TSE ve EN standartlarına uygun yapılan Vizyon Görükle’de her ay düzenli olarak dairenizin güvenlik ve sağlamlık raporu Bureau Veritas tarafından size sunulmaktadır.

Misafir Dinlenme & Konaklama
Burada her şey düşünüldü. Misafir dinlenme ve konaklama odaları ile Vizyon Görüklelilerin ziyarete gelen aileleri ve arkadaşları için tüm ihtiyacı karşılayacak kapasitede oluşturulmuş konaklama odaları bulunmaktadır.

Fitness Salonu
Vizyon Görükle sağlıklı bir hayat sürmeniz için bünyesine fitness salonunu da dahil etti. Dairenizden çıktıktan sonra birkaç adım atarak ulaşabileceğiniz spor salonu ve Diğer birçok ayrıcalıklı detayıyla sizleri bekliyor.

Gezme Terası
Misafir odası, kütüphane, spor salonu ve diğer tüm sosyal alanların bağlantı noktası olacak şekilde projelendirilmiş gezme terasında temiz havanın keyfini çıkaracak, sessizlikle dinlendiğinizi hissedeceksiniz.

Cafeteria
Vizyon Görükle’nin konuklarına sunduğu ayrıcalıklı paylaşımlardan yalnızca bir tanesi olan havuz başı kafeteryası ile, sabah kahvenizi ya da akşamüstü sohbetlerinizi keyifli bir ortamda gerçekleştirebileceksiniz.

Maç & Film İzleme Odası
Dostlarınızla birlikte film keyfi yapabileceğiniz ve maçların heyecanını paylaşabileceğiniz bir ortam yaratmayı hedefleyen Vizyon Görükle, öyle görünüyor ki bunu en iyi şekilde başarmakta.

Oyun Odası
Bilardo, langırt, playstation, dart ve bir çok benzeri aktiviteyi içinde bulunduran oyun odasıyla Vizyon Görükle, çok yönlü bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Ostaş İnşaatdeğişmez olan kalite ve güven ilkeleriyle


Görükle’ye bir değer daha kazandırıyor. Kalitesini, gerçekleştirdiği projelerden ve sektörde yıllardır sağlamlıkla koruduğu konumundan belli eden Ostaş İnşaat; yeni projesiyle, Bursa’da mimari ve inşaatın tanımını yeniden yapıyor. Karşınızda tüm ihtişamıyla Vera Görükle…

Şık, zarif, etkileyici, asil, güçlü…


Vera Görükle; gerçek olamayacak kadar güzel, masal olamayacak kadar gerçek.

Doğada, dünyada hatta evrende güzelliğin bir dengesi vardır


Göze estetik gelen her şey altın oran barındırır. İşte bu yüzden Vera Görükle, altın oran kurallarına göre inşa edildi.

En değerli yapının aile olduğunu biliyoruz.


İşte bu yüzden Vera Görükle; size ve ailenize değer veriyor, yaşamın her anında mutluluğunuza eşlik edecek bir mekan olmak için tasarlanıyor.Çocukluğunuzda yaşadığınız sıcacık komşuluk ilişkilerini tekrar kazanın istiyoruz. Günümüzün karmaşık şehir hayatı ve soğuk ilişkileri yerine Vera Görükle; sakinlerine sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor.

Konfiçyus demişki;


Tanrım, bana kitap dolu bir evle çiçek dolu bir bahçe ver.

Bir evin güzelliği uyumdur, bir evin sürekliliği bağlılıktır


bir evin sevinci sevgidir, bir evin zenginliği çocuktur, bir evin yasası hizmettir, bir evin refahı memnun olan gönüllerdir. 
Henry Taylor 

En değerli varlığınız olan ailenizle birlikte; Vera Görükle’nin havuzunda, tatile gitmeden tatil yapma fırsatı bulun istedik.

Napoleon Bonaparte demişki;


İnsanın evi, gönlünün bağlı olduğu yerdir.
Bu nedenle Vera Görükle; 
gönlünüzle derinden bir bağ kurmayı hedefliyor.